"Your skin will be safer with our products"

AHA-PEELING GLİKOLİK ASİT %8 SUPERSERUM

CİLDİ YENİLER, SİYAH NOKTALARI AZALTIR, İNCE ÇİZGİLERİ YUMUŞATIR

% 8 Glikolik Asit (AHA) içeren Herbaderm AHA-Peeling Serum, cildi dengeli bir şekilde soyar, ölü ve nemini kaybetmiş derinin ciltten arındırılmasına ve alttaki taze cildin açığa çıkmasına yardımcı olur.

  1. Cildi yeniler, canlandırır
  2. Ölü deriyi uzaklaştırır
  3. Renk düzensizliklerini azaltır
  4. Siyah noktaları azaltır
  5. İnce çizgilerin görünümünü azaltır

KULLANIM ŞEKLİ

Avucunuza damlattığınız 2-3 damla serumu temiz ve kuru cildinize masaj yaparak uygulayınız. Sadece geceleri kullanınız. Cildinizi Glikolik Asite alıştırmak için 1 hafta boyunca iki günde bir uygulama yapınız. Ardından günde 1 kereden fazla olmamak şartıyla her gece yatmadan önce cildinize uygulayınız. Ürün cilt tarafından emildikten sonra, diğer bakım ürünüzü/nemlendiricinizi kullanabilirsiniz. Uygulamadan sonra ilk bir kaç gün hafif bir karıncalanma hissedilebilir, bu hissiyat geçicidir.

UYARILAR

Hasar görmüş cilde uygulamayınız. Diğer AHA ve BHA asitleri ile, Retinol ve Peptide içeren ürünlerle kombine ederek kullanmayınız. Glikolik Asit güneşe karşı cilt hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle sadece geceleri kullanınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca ve kullanmayı bıraktıktan sonra bir hafta süresince gündüzleri cildinize 50+SPF koruma faktörlü güneş koruyucu uygulayınız ve yüzünüzü uzun süre güneşe maruz bırakmayınız.

Cildinizi ürünlerimizle güvende hissedin